Sevgiliye uzun mesajlar

sevgiliye uzun mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar 2021 sevgiliyi etkilemek ve aklını çelmek için yeterli midir? Tek bir söz ile sevgisini belli edebilir mi insan? Bize soracak olursanız tatlı söz her türlü yılanı deliğinden çıkarması mümkün.:)

Sevgiliye söylenecek uzun sözler ile sevdiğinizin gözlerinin içine bakarak oluşturacağınız romantik ortam size artı puan kazandıracaktır. Uzun aşk sözleri ve sevgiliye uzun aşk mesajları ile bu mümkün.

Ayrıca bu makalemizde yer alan sözleri yani sevgiliye uzun mesaj whatsapp, tumblr ve wattpad üzerinden de sevdiklerine yollayabilirsin. Ayrıca konu başlıklarımızdan olan gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar isteyenler bu konudan faydalanabilir.

2021 yılına damga vuran romantik sevgiliye uzun mesaj örnekleri bölümüne başlayalım. Umarız aşk yazıları ve sözlerini beğenirsiniz.

Aşk ile alakalı sözlere ulaşmak için hemen cokguzelsozler.org/kategori/ask-sozleri/ bağlantımıza tıkla!

Sevgiliye Uzun Mesajlar 2020

Sen benim hayatıma girdiğinden bu yana asla üzgün olamadım. Bugün hayatım sayende mutlulukla ve olumlu duygularla dolu. Bir başkasının hayatım üzerinde bu derece etkileyici olabileceğini asla düşünemezdim. Seninle birlikte olduğumda her şey inanılmaz boyutlarda eğlenceli hale geliyor. Güneşin ışığı yağmurun ıslaklığı … Bulutlar artık beni korkutamaz ve karamsarlaştırmaz. Bütün istediğimin sen olduğuna eminim. Seni tahmin edebileceğinden ya da bilebileceğinden çok çok daha fazla seviyorum. Sana her baktığımda varlığın ve yanımda olduğun için Allah’a şükrediyorum. Seninle olduğum için çok çok şanslıyım.

Sevgiliye Uzun Mesaj

Sen benim sabahları uyandığımda gözlerimin önündeki rüyamsın. Sen benim yaşamımda uyumaya gitmemi sağlayan rüyalarsın. Seninle yaşlanmak dünyanın en güzel şeyi olacak. Seninle yaşlanıp birlikte geçirdiğimiz bu anlara birlikte dönebilmek için inanılmaz bir istek duyuyorum. Seni bugün ve daima hep seveceğim.

Sen benim ilham kaynağımsın. Sensiz bir hayat düşünmem mümkün değil Benden her şeyi alabilirler yeter kisen yanımda ol. Bütün istediğim senin yanımda olman ve üzüldüğüm zaman başımı omzuna yaslayabilmem. Sen ve ben daima…

Milyonlarca kez söyleyebilirim seni seviyorum. Senin aşkın beni tamamlıyor ve çok büyük. Daha önce de aşık oldum ama asla böyle değildi. Bu aşk kesinlikle sıra dışı. Benim sevgilim olduğun için çok teşekkür ederim.

Sevgiliye Uzun Sözler

Seni benim sevdiğim gibi sevebilecek bir başkası olamaz. Ne yazık ki sana karşı duyduğum bu aşk aynı zamanda beni sana karşı hislerimde bencilleştiriyor. Seni istediğim zaman göremezsem sanki beynim 5 yaşındaki bir çocuğun beyni gibi korkuyla doluyor. Düşünemiyorum. Süpermarketlerde bilinçsizce çığlıklar atan çocuklar kadar kontrolsüz ve bilinçsiz üzüntülere boğuluyorum.

Sevgiliye Uzun Mesajlar 2019

Seninle zaman geçirmek şüphesiz hayatta olabilecek en güzel şeydir. Bu hayatımda yaşayabileceğim en güzel zaman dilimidir. Seninle olduğum zaman sevgilim, zaman uçuyor.Fakat eğer senden uzakta isem her bir dakika yıllarca uzuyor. Seni çok seviyorum ve inanılmaz boyutlarda özlüyorum. Seni tekrar görmek için beklemeye tahammülüm yok.

Sevgiliye Mesaj Romantik

Beni özel hissettirdiğin için teşekkür ederim. İsteyebileceğimden çok daha fazlasını verdiğin için teşekkür ederim. Birlikte sahip olduğumuz ve olacağımız her şey için minnettarım. Sen yaşamımın bugününü ve yarınını birlikte götürmek istediğim tek insansın. Birbirimizi kaybedersek neler olabileceğini düşünmeye bile tahammülüm yok. Bunu düşünmek dahi istemiyorum. Bütün düşünmek istediğim sensin. Sen benim hayatımın aşkısın, seni seviyorum. Ve her zaman ölünceye kadar sevmeye devam edeceğim. Bütün umudum ölüm günüm geldiğinde senin halen yanımda olacağındır. Bunu bilmek bana yaşama gücü verir. Dünya üzerinde yanımda görmek istediğin son şey, senin yüzün.

Sevgiliye Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesaj

Gerçek aşkın ölçüsü, ne kadar derin düştüğünüzdür ve ne kadar gerçek olduğu da ne kadar daha derine düşmek istediğinizle ölçülür. Senin aşkın koruyucu, nazik ve inanılmaz oldu. Hiçbir zaman yargılayıcı olmadı.

Sevgiliye Uzun Mesaj Whatsapp

Seni ne kadar sevdiğimi anlamana imkan yok. Senin hayatım üzerindeki olumlu etkilerini bilebilmene imkan yok. Sen sevgililerin en muhteşemisin ve benim yanımda olduğundan bu yana ben hep gülümsüyorum.

Sevgilim hiçbir şey senden daha önemli değil ve hiçbir zaman kendini stres altında hissetme. Asla kendini yapabileceklerinden fazlası için zorlamaya çalışma… Sakin ve soğuk kanlı olduğun sürece kazanan daima sen olacaksın. Kendine zaman ver ve yapabileceğinin en iyisini yap. Kendine dikkat et sevgilim seni seviyorum.

Yüzünde gördüğüm gülümseme aşk şarkıları söylemem için yeterlidir. Senin gibi biriyle tanıştığım için inanılmaz şanslıyım. Kimse bundan daha iyisini yaşamıştır.

Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Uzun Mesajlar

Bütün dünyanın, senin benim için neler ifade ettiğini bilmesini istiyorum. Sen benim hayatıma girdiğinden bu yana bulutların üzerinde uçuyorum ve halen yere inebilmiş değilim. Hala senin benim hayatıma girmeni sağlayacak ne yaptığımı, seni hak edecek ne yaptığımı bilmiyorum. Rüyalarım gerçek oldu…Bunun için Allah’a şükran borçluyum. Seninle tanışmamdan bu yana geçen kısacık süre içinde ben büyüdüm. Gelecekte bizim bir arada olamayacağımız düşüncesine asla tahammül edemem.

İyi Hissettiren Uzun Mesajlar

Yüzünde görmeyi arzuladığım o gülücüğün oluşması için yapabileceğim her şeyi yapmaya hazırım. O yüzde gördüğüm gülümseme benim için dünyalara değer.

Derin Anlamlı Uzun Yazılar

Her zaman seni sevdiğimi söylediğimi biliyorum ama bu yetersiz.. Bu iki kelime sana olan duygularımı ifade etmede çok yetersiz kalıyor. Daha önce hiç kimseyi senin gibi sevmedim ve bundan sonra da hiç kimseyi bu kadar sevemem. Sen benim istediğim ve ihtiyacım olan herşeysin.

Uzun Aşk Sözleri

Uzun Dokunaklı Sözler

Seni bütün kalbimle seviyorum. Bütün kırılganlığımla ve bütün hassasiyetimle seviyorum. Bu sevgiyi yaşatmak için ömrüm boyunca elimden gelen her şeyi yapacağım. Her zaman senin için, senin yanında olacağım.

Uzun Anlamlı Yazılar

Bir arada olduğumuz zaman gülüşüm asla solmaz. Sen beni hayata ve onun bana sunduğu küçük şeylere karşı bile heyecanla dolduruyorsun.

Uzun Dokunaklı Sözler

Seninle ilgili her şeyi seviyorum. Sen bana kimsenin yapamayacağı kadar yardımcı oldun. Hayatım boyunca en mutlu olduğum zamanlar seninle olduğum zamanlardır. Sen bana kimsenin yapamayacağını yaptın. İçimi inanılmaz güzellikte duygularla doldurdun ve beni mutluluk dolu heyecanlara boğdun. Bana bu kadar iyi gelebilecek birisiyle daha önce tanışmadım , daha sonra da tanışamam. Çünkü senden başka böyle birisi yok.

Değişik Uzun Sözler

Sen benim hayatımı içten ve dıştan bütünüyle değiştirdin. Hiçbir şey istediğim gibi gitmediği zamanlarda yanımda oldun ve benim hayatımı hep olumlu duygu ve düşüncelerle doldurdun.

Derin Anlamlı Uzun Yazılar

Şunu bilmeni isterim ki yaşamımda olduğun için minnettarım ve seni ölünceye kadar seveceğim.

Uzun Aşk Sözleri

Yaşlandığımda geri dönüp bugün tartıştığımız olaylara baktığımda aşkımızın bütün bunlardan daha güçlü ve büyük olduğunu anladığımız için mutlu olacağım.

Uzun Aşk Yazıları

Seni seviyorum sevgilim ve daima bütün kalbimle yanında olacağım ve asla ayrılmayacağım.

Uzun Aşk Mesajları

Seni tanıdığımdan bu yana gökyüzünde milyonlarca yıldız inkar edemeyeceğim kadar parlak görünüyor. Senden bana akan aşk benim için çok değerli, ben senin kollarındayken hiçbir korkum kalmıyor ve meleklerin şarkılarını duyuyorum.

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

Allah beni dünyada pek çok şeyle ödüllendirdi fakat şimdiye kadar aldığım en güzel hediye sensin. Senin aşkın ve bana gösterdiğin ihtimamla hissettiğim huzur sadece  cennette olmakla kıyaslanabilir. Seni son nefesime kadar seveceğim.

Sevgiliye Uzun Aşk Mesajları

Her sabah telefonumda mutlu olmamı sağlayacak küçük bir mesaj bulacağımı bilmenin  sevinciyle uyanmak ne kadar güzel bir şey bir bilsen. Günüm seninle başlıyor, seninle bitiyor. Ve bu iki nokta arasında sadece bir tek şey var o da AŞK…

Sevgiliye Anlamlı Uzun Aşk Yazıları

Mükemmel bir sevgili bulmak için bütün evreni arasam da sana benzer birini bulmam mümkün değil. Sen Allah tarafından benim hayatımı mükemmel hale getirmek için yaratılmış tek ve biricik örneksin.

Sevgiliye dolu dolu uzun mesajlar

Gözlerine baktığımda hissettiklerimi ve gözlerinin okyanusunda nasıl kaybolduğumu yeteri kadar iyi anlatamayabilirim. O gözlere baktığımda  güvende olduğumu ve senin için var olduğumu hissediyorum.

Sevgiliye Uzun Yazılar

Bazen bu dünyadaki herkesin senin gibi bir sevgiliye sahip olmasını istiyorum. Sonra senin sadece tek ve biricik olduğunu hatırlayınca, inanılmaz bir kıskançlığa kapılıyorum. Sen sonsuza kadar sadece benim olmalısın. Yaşamımda tek istediğim senin varlığın.

yeni uzun mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar” için 5 yorum

  1. Hayatım a girdigin günden beri dir o kadar çok şey öğrendim ki sevgiyi mutluluğu huzuru sen öğretin bana hani derler ya bana bir harf öğretenin bin yıl kölesi olurum bnde sana ömür boyu yanında olacağım sen güldükce benim kalbim ferahliyacak öyle şükür içindeyimki sen geldiginden beridir Allah a sonsuz şükürler ediyorum aşkım iyki geldin iyki benimsin iyiki hayattimdasin iyki elerin elerimde gözlerin gözlerimde ve seni kelimelerle cümleler le anlatamıyorum çünkü kelimelerdende en güzel sözlerden de değerlisin seni çok seviyorum Melek yüzlüm ❤️ MERYEM ❤️ MURAT ❤️ 25❤️ 08 ❤️ 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir