Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

sevgiliye uzun doğum günü mesajları

Sevgiliye uzun doğum günü mesajları 2020 adlı içeriğimizde sevgiliye duyulmamış doğum günü mesajı gönderebilir, uzaktaki sevgiliye doğum uzun doğum günü mesajları ile özel gününde mutlu edebilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları 2020

İçinden geçenleri yazıya dökemeyenler, o çok sevdiği kişiye ne yazacağını ya da yazıya nereden başlayacağını bilemeyenler için hazırladık sayfamızı. Sevgiliye uzun doğum günü mesajı arayanların sayfasına hoşgeldiniz. Birbirinden güzel mesaj, sevgiliye yollanmak için bekliyor. İstediğiniz yazımızı seçin ve sevgilinize gönderin.Hepsi birbirinden anlamlı, hepsi birbirinden güzel.

Bu arada faydalı olacağına inandığım konumuz olan ” Sevgiliye Uzun Mesaj ” içeriğimizi muhakkak ziyaret ediniz.

Sevgilim, bir yaş aldın, ben ise bu yaşımı seninle anlamlı kıldım. Hayatımı muhteşem, her saniyemi eşsiz kılmanın yanında seni sevmek yetmez. Her günümüzü en güzel, her saniyemiz hiç unutulmayacak anılarla doldurduğun için sana teşekkür ediyorum. Bir ömür her yaşını benimle kutlamanı diliyorum.

Bugün öyle bir günkü benim için dünyanın başladığı gün bugün. Biricik hayatım, senin doğdun gün meğer ben hayata gözlerimi açmışım. Allah bizi hiçbir zaman ayırmasın. Bir ömür benimsin. Seni çok seviyorum.

Canıma can, hayatıma nur gibi geldin. Nice yaşların hep benimle olsun. Hep beraber kutlayalım her özel günümüzü. Doğum günün kutlu olsun Meleğim! Nice güzel yaşlara hep elele her zaman beraber girelim.

Seni ilk gördüğüm anda da sana aşıktım, sana hala aşığım hem de daha çok. Hayatıma kattığın onca şey için önce Allah’a şükrediyorum seni karşıma çıkardığı için sonra kadere minnet duyuyorum benimle seni yazdığı için. Bir ömür boyunca her doğum gününde yanında olacağım Aşkım. Seni çok seviyorum.

Çarptığı her saniye kalbim “seni seviyorum” diyor. Sanki kalbimin oksijeni senin aşkın. Sana su gibi hava gibi bağımlığım. Sanki senin doğduğun gün değil benim doğduğum gün bugün. Beni hayata bu kadar bağlayan yaşam enerjim Aşkım, nice mutlu senelere.

Şanslıyım çünkü sen yanımdasın. Mutluyum çünkü beni seviyorsun. Hiç ayrılma benden benim biricik hayat kaynağım. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Aşkın kaynağı sen, hayatın anlamı yine sen. Sana söz veriyorum aşkım her doğum gününde hep ben yanında olacağım. 70 sene sonra da yine beraber kutlayacağız doğum gününü.

Hep gül. Sen gül; çünkü ben o gülüş olmadan yaşayamam. Nice güzel yaşlara benim biricik aşkım.

Mucize nedir bilmezdim seni tanımadan önce. Sevgi nedir anlamazdım seni sevmeden önce. Bir sene değil her yaşında hep beraber olacağız. Meleğim doğum günün kutlu olsun.

Bugün birisi doğmuş. Bilemezdi ki birisinin hayat güneşi olacağını. Sevgilim o sensin, benim hayat güneşimsin. Güneşim nice yaşların olsun.

Hayat aslında çok kısa. Saniyeler, dakikalar, saatler o kadar hızlı akıp geçiyor ki. Tutamıyoruz zamanı. Fakat sen sevgilim benim zamanımı durdurdun, hayatım oldun. Geçen her ana bakıyorum da herşey benim için koca bir anı mirası olmuş. Daha nice yaşlarımızda kendimize güzel anılar bırakmaya söz veriyor musun sevgilim? Her yaşında benimle olmaya yemin ediyor musun sevgilim?

Kumsaldakionca deniz yıldızından bir tanesiydim. Sen ise beni seçtin kurtarmak için. Sevgilim hep benimle ol, seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun kurtarıcı meleğim benim.

Aşk ile ilgili yazılara ” Aşk Mesajları 2020 ” kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajı

Hiç düşündün mü benim için anlamını? Dünyamsın, canımsın, hayatımsın, neşemsin… Herşeyim doğum günün kutlu olsun, nice senelerin benimle geçsin.

Beraber geçireceğimiz doğum günlerimizi 70 sene sonrada hatırlayalım. Sevgilim benimle bir ömür boyu geçirmeye, elimi tutmaya hazır mısın?

Bu daha bir başlangıç Aşkım. Neleri beraber yaşayacağız, hangi anılarımızı çocuklarımıza anlatacağız. Seninle birlikte bir ömrün hayali ile yaşıyorum. Ne güzelki bir yaşını daha beraber geçirdik ve daha niceleri için Allah’a her gün dua ediyorum. Hep benimlesin sevgilim, doğum günün kutlu olsun!

Kaderimizdir evleneceğimiz kişi. Senin gibi birisini yazan kadere her gün şükürler olsun. Yeni yaşında, sonraki yaşlarında kutlu olsun hayatım.

Kutlu olsun bugün sana, dilerim bu hayatta hiç elimi bırakmazsın. Söz veriyorum sana bir ömür hep güleceksin yanımda.

Hayatımızdaki insanlar kalbimizin aynasıdır. Senin gibi bir melek benim kalbimin aynası ise Allah’a böyle bir temiz kalp verdiği için şükürler olsun. Doğum günün kutlu olsun ruh parçam.

Her türlü engeli, çaresizliği birlikte aştık. Şimdi bize gülmek yakışır.Aşkım hiç bir şeyin seni üzmesine izin vermeyeceğim. Seni çok seviyorum bir ömür benimlesin. Doğum günün kutlu olsun.

Benim için artık tek bir mevsim geçerli. Hava her zaman güneşli, çiçekler devamlı renkli, kuşlar ise cıvıl cıvıl. Aşkım bu hayatı sen bana verdin, seni seviyorum. Nice güzel yaşlara…

Çöldeydim, hayat son bulacak sandım. Sonra sen çıktın karşıma çölün ortasında bir vahagibi. Hayatımsın, ruhumsun. Sensiz bir anı düşünemem, hayata karşı sensiz dik duramam. Her doğum gününü benimle geçireceğine ve birbirimizi hiç bırakmamaya söz veriyorum. Seni çok seviyorum.

Hayallerim gerçek oldu. Hayatımdasın ve öyle de kalacaksın. Seni karşıma çıkaran hayata bin teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik aşkım.

Gerçekten muhteşembir şeymiş yaşamak. Bunu seninle anladım. Canım sevgilim, hep benimsin, her zaman da öyle kalacaksın. Senin doğum günün ama benim de hayatımın başlangıcı. Doğum günümüz kutlu olsun.

Seni seviyorum. Bu iki kelime ne çok anlam ifade ediyor artık benim için farkında mısın? Seni seviyorum birtanem, hep de seveceğim, bir ömür boyu da seveceğim. En sevdiğim, doğum günün kutlu olsun.

Okurken keyif alacağınızı düşündüğüm sevgiliye hitaplar makalemizi incelemek için hemen cokguzelsozler.org/sevgiliye-hitaplar/ bağlantımıza tıkla!

Anlamlı ve bir o kadar romantik mesajları sizler için derledik. Sevgiliye uzun doğum günü mesajı göndermek istiyorsanız sayfamız size yeter. Hayatınıza anlam katan aşkınızla nice güzel günler geçirin, hep mutlu olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir