Sevgiliye Cuma Mesajları

cuma mesajlari

Ey Rabbim! Gözlerimden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et! Amin. Hayırlı Cumalar.

Sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi anlatmak için sevgiliye aşk mesajları sıklıkla, bazen günde birkaç kez atılır. Sevgiliye aşk mesajları en güzel cümleleri kullanarak ona olan duygularınızı en içten cümlelerle ifade etmek istersiniz. İşte böyle durumlarda kullanmanız için sizlere gereken sevgiliye aşk sözleri ve daha fazlası sevgiliye aşk mesajları sayfamızda yer almaktadır.

Sevgiliye aşk mesajları kısa mesajlarla gün içinde onu mutlu etmek isterseniz, sitemizden beğendiğiniz bir sözü hemen cep telefonunuzla yollayabilirsiniz. Sevgiliye aşk mesajları uzun cümlelerle duygularınızı anlatmak isterseniz sitemizden size göre olan cümleleri seçebilirsiniz. Sevgiliye etkileyici mesajları kullanarak aşkınızın büyüklüğüyle onu etkilemek isterseniz mutlaka sitemizi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sevgiliye aşk mesajları Whatsapp ve diğer mesaj uygulamalarından ister sözlü, ister resimli ve isterseniz de seslendirerek aşkınıza yollayabilirsiniz.  Sevgiliye Cuma Mesajları

Sevgiliye Aşk Mesajları 2020

Ağlıyorsam kalbimde acı var, ağlatıyorsam halimi anlayanlar var, bunun adı aşk ve bu aşk sende başladı sende biter, duy sesimi sevdiğim.

Aşk hesabını kapattım yalan dünyada, artık kimseye ne bir borcum var ne de bir ahım var geçmişteki sevgililere, artık yalnızım ve sadece hayata sevdalıyım.

Bekler kalbim virane, özledim seni her saniye, yalnız kaldığım günlerde avuturum kalbimi resminle, hasretimi son buldur sen benimsin unutma bunu sevgilim.

Gününüz nurlu, nefesiniz huzur dolu, sağlıklı ve sıhhatli iman dolu, sabrınız bol şükrünüz daim olsun. Hayırlı nurlu Cumalar.

Rasulullah(s.a.v): ‘Allah, birbirinin arkasından dua eden kullarıma kıyamam. ikisini de affederim, diye buyurur.’ der. Duanın en güzel anında dualarında anılmak dileğiyle. Cumanız mübarek olsun.

Ey Allah’ım! Sen bize tuba ağacının gölgesinde, kevser havuzunun başında, peygamber efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v) ile birlikte muhabbet etmeyi nasip eyle. Amin! Hayırlı Cumalar.

Allah’ım! İlahi kudretin ve önü alınamaz merhametin ile beni ve sevdiklerimi kuşat. Bizlerin kalplerine aydınlık ver. Amin. Hayırlı Cumalar.

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Amin. Cumamız mübarek olsun.

Mutluluk yakanıza yapışsın, huzur ayağınıza dolaşsın, sevinç ellerinize bulaşsın, güzellikler kirpiklerinizi ıslatsın İnşallah. Cumanız mübarek olsun. Sevgiliye Cuma Mesajları

Sen ki; suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısından ver bize Rabbim. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem. Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.Sevgiliye Cuma Mesajları

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumaIar dilerim Aşkım Sevgiliye Cuma Mesajları

Allah’ım sen isyan ettirici fakirlikten, azdırıcı zenginlikten bizleri koru. Sen hakkımızda en hayırlısı neyse onu nasip eyle! Hayırlı Cumalar.

Allah’ım, kin, kibir ve kim ne der’ hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin.Hayırlı Cumalar Sevgilim..

Sevgiliye Cuma Mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir