Sensizlik Sözleri

Sensizlik Sözleri

Sensizlik sözleri makalemizin içeriğinde sensizliği anlatan sözler ve sensizlik mesajları bulunmaktadır.

Ayrıca sensiz olmuyor mesajları ve birçok sözlere ulaşmanız mümkün. %100 özgün olarak hazırlanmış içeriğimizi sizde seveceksiniz.

Bu tarz içeriklere sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkün. İncelemenizi tavsiye ederim. Hadi başlayalım.

Sensizlik Sözleri

Sensizlik geceleri cama vuran rüzgar gibiydi; hayalin gelmiş gibi ama sanki hiç orada olmamışsın gibi…

Sensizliği en iyi sessizlikle açıklayabilirim. Sensizliğin acısının kelimelerle bir tarifi yok.

Tarihler sensizliği gösterdiğinde bu evde sessizlik hakim olur. Gölgelerle konuşurum. Seni sana anlatırım. Hem ağlarım hem yakınırım.

O günün seni gördüğüm son gün olduğunu bilseydim sımsıkı sarılırdım sana. Sensizliğin ne olduğunu öğrettin için kızgınım sana. Tutarsızım, umarsızım, hastayım…

Sensizliği anlatamam, düşüncelerim lâl oldu. Gözlerime baksan yeterdi; bu dünya benim olurdu.

Tüm sensizlik sözleri bomboş geliyor şimdi. Sensizliğin acısı sözle anlatılmaz, bu acıyla buralarda daha fazla kalınmaz!

Tükendim, hırpalandım, cezalandırıldım bu hayatta. Her şeyimi alsalardı da seni geri verselerdi. O zaman bu, dünyadaki her şeye değerdi.

Aşkından yandım alev alev, bana seni getiren o günün beni benden alacağını nereden bilebilirdim ki…

Günlerden Cuma, ellerim bomboş, yüreğim sarhoş, kalbim atmıyor artık. Bedenin burada olsa ne fark eder; ruhun bir başkasının yanındaysa, bu dünya artık dar bana…

Şimdi sensizliği anlatan sözler o gülen gözlerin ardına saklandı. Yaşam, benim için bir oyundu. O Oyun sen gittikten sonra bozuldu.

Senin hayalinle yaşıyorum, her gün seni düşünüyorum. Bir gün unutursam seni, senin yanına gelmişim demektir.

Seni seviyorum sözleri konumuzu incelemek için hemen cokguzelsozler.org/seni-seviyorum-sozleri/ bağlantımıza tıkla!

Sensizliği Anlatan Sözler

Hatırlamak için önce unutmak gerekir. Beynimin her hücresinde sen, kalbimin her atışında ben; bu dünyaya lanet ediyorum. Neden seninle gelecek cesareti bulamadım bilmiyorum.

Şimdi gelsem, kabul eder misin beni? Döner miyiz eski günlere? Her şey için çok geç biliyorum ama burada sana aşık bir adam var, ne dersen de sensizliği kabul etmiyorum.

Günlerden bir gün padişahın kölesi prensese aşık olmuş. İş bu ya; prensesin de gönlü köledeymiş. Gün gelmiş, padişah gitmiş, prenses sultan olmuş. Sultan olunca köleyi unutmuş. Bu masal burada bitmemiş; sevenlerin hikayesi hep mutlu sonla bitermiş.

Aşk derken sana, yalnızlığımı alıyor bir an. Sevdiğim gün seni, senin de seveceğini bilmezdim beni. Bir gün unutursun diyordun bana, bak ismin hala kulağımda.

Seven sevdiğini unutmaz. Kalbinin bir köşesine gömer. O köşeden çıkarmaya cesaret edemez. O günleri yaşaya bir daha cesaret edemez.

Seni sana anlatsam aşık olurdun. Kim bu şanslı kız deyip gönüllere tutunurdun. Bu sensizlik seni mahvetti, beni de benden etti.

Aşkın gözü kördü. Gittin, hayalin kaldı bana. Bu hayal her an yanımda. Fiziken olmasan da yanımda, hayalin her akşam gülümsüyor bana.

Her günün sabahında akşam olsun isterim. Akşam olsun da hayalinde gel bana. Gülümse ve ağlama de; ben gittim ama sevgimiz hiç bitmeyecek de…

Seven sevdiğine aşkını söylesin. Bir gün çok geç olabilir. Sevgili giderse kalbinin bir yarısı da gider, bu hayat burada biter.

Sesini, gülüşünü, bakışını unuttum. Yüzünü, sözünü, gözünü unuttum; ama sesin… Yalnızlığımın tek tesellisi…

Aşk sözleri konumuzu incelemek için hemen cokguzelsozler.org/ask-sozleri/ bağlantımıza tıkla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir