Ayrılık Sözleri

ayrılık sözleri 2020

Ayrılık sözleri 2020 içeriğimizde duygusal, hüzünlü ve kapak ayrılık sözleri içermektedir. Sevgili ile ayrılırken ayrılma sebebi biz olalım veya karşı taraf olsun genellikle haklı olmayı karşı tarafa duygusal baskı kurmak isteriz. Bu konuda yaşanan olaylar her ne olursa olsun etkili bir mesaj verilmelidir.

Spesifik sözlerin kullanılması karşı taraftan açıklama geleceği için veya karşılıklı diyalog gelişeceği için etkili olmamaktadır. Bu konuda uzun bir hazırlık yaparak en etkili sözün seçilmesi gerekir.

Bazen duygusal ayrılık sözleri sonrası geri dönme ihtimali de bulunduğundan sözler etkili fakat köprüleri atacak derecede etkili olmamalıdır. Olası geri dönüş esnasında toparlamaya da imkan vermelidir. Örneğin;

Ayrılık Sözleri 2020

Uzun zaman düşündüm birlikteliğimizin anlamını yitirmeye, ilişkimizin örselenmeye başladığını hissediyorum. İlişkimizin başladığı gibi tekrar anlamını kazanması için bir süre birbirimize zaman tanımanın çok daha iyi geleceğini düşünüyorum. Hoşça kal.

Hayatımdaki anlamın bazen sen olduğunu senin dışındakilerin anlamsız kaldığını görüyorum. Ama son zamanlarda bu his kayboldu. Bu anlamın kaybolmasına birazda sen sebep oldun. Ben bu duygunun tekrar uyanıncaya kadar senden uzak durmak istiyorum. Kendine iyi bak.

Hayat koşusunda beraber koşmak için seninle yola çıkmak en büyük düşümdü. Bu düş senin anlayışsız tavırların nedeniyle kabus oldu. Ben koşmaya çalışırken sen geriye çektin. Artık bu yükü kendi başıma taşıyamayacağım. Hoşça kal.

Ben sende aslında kendimi aramışım. Bu arayış saf ve temiz kalmasını istiyorum. Bu kadar günde arayışımın karşılığı senin sığlığın yüzünden hep boş kaldı. İki kalbin birlikte kalarak mutsuzluğundansa ayrılarak mutluluk daha iyi. İkimizin de mutluluğu için yollarımızı ayıralım. Hoşça kal.

Verilecek en doğru karar mutluluğu sağlamalıdır. Mutluluk ikimizin de hakkı ama bu konuda artık birbirimizi mutlu edecek karar veremiyoruz. Bizim kaderimiz ayrı yazılmış. Elveda.

Duygusal Ayrılık Sözleri

Giderken kalbimi söktün. Senin için ben neyim bilmiyorum ama benim için sen her şeysin. Her şeyimi de alıp git.

Gözlerindeki gülüş bir yaz sabahında doğan güneşti benim için, gidişin ise en soğuk kış. Benim yüreğim buz tutacak güneşim olmayınca

Nefesin ruhumun gıdasıydı. Sözlerin kan akışım. En güzel cümleler anlamsız artık benim için. Sensiz kupkuru çöllerdeyim.

Gözlerimde ışıksın. Kalbimde kor. Dilimin söyleyeceği en acı şeydir sensizlik.

Akşamları hep seni düşündüğümde güzel rüyalar görürdüm. Artık sensizlik benim için bir kabus. En güzel rüyalarımı kabusa çevirdin. Ruhumdaki aşk mabedini devirdin.

İki kalbin aynı bedende çarpmasıydık. Kalbim artık çarpmasın sen olmayınca. Ölüm bile daha güzel senden ayrılmaktan. Ama seninle yaşadığımızda aşkımız ölecekse ayrı dünyalarda aşkımız için çarpsın.

Alıp avuçlamalı yüreğimi, geçmişi silmeli. Adım adım iz iz yok etmeli. Ta ki seni tanıdığım güne değin. Beni seni silmeli. Artık yoksun sen. Senle birlikte ben. Her halinle yok. Bitsin deyince bitmiyor. Karşımda hep sen varsın. Ama artık hep uzakta yaşayacaksın.

Sonbaharları 3 Eylül sabahı hep lanetle kutladım. Doğduğum günü. 17 Kasım sabahının 11.12 geçesinde yoksun sen. Artık bende yokum. Her aklıma geldiğimde aklın kaçacak diye korkarım. Ama sen arkana bakmadan kaçtın. Artık benim içinde sen yoksun. Ne ismin ne de resmin.

Sevgiliye uzun doğum günü mesajlarına ihtiyacın varsa sizi /Sevgiliye-Uzun-Dogum-Gunu-Mesajlari/ bağlantımıza alalım.

Aşk nedir bilir misin? Bunu bilemezsin sadece ben yaşadım. Sen yaşarmış gibi yaptın. Bu davranışlarınla beni karanlıklara attın. Senden sonra doğacak güneş ama orada sen olamayacaksın.

Aşk sözleri konumuza göz atmak için hemen /Ask-Sozleri/ bağlantımıza tıkla!

Uzun Ayrılık Sözleri

Ayrılmak istiyordun. Bunu sözlerinle belirtmeye yüreğin yetmiyordu. Bana soğuk davranarak beni ihmal ediyordun. Ben senin içinde yükleniyordum bu ilişkiyi. Yüreksiz kişiler senin gibi yapar. Belli edemez ne sevdiğini ne de sevmediği. Yüreğinde bu acıyla yaşa diyeceğim. Ama yanılmaya devam ediyorum senin yüreksiz olduğuna kendimi hale ikna edemiyorum. Değmezmiş sevmeyene sevgi vermek.

Yağmur yağdığında senle kokusunu severdik. Sen sevmen yağmurun kokusunda kaldı. Benimse sende aklım. Emanet kalbindeki sevgimi de alıp da gidiyorum. Senide yalnızlığınla baş başa bırakarak.

Güneşin doğması seninle olurdu. Batması da gidişinle olur. Güneşim battı yıldızların ışıltısı seni hatırlatacak ama bilirsin gecelerin sabahı daha parlaktır. Parlak sabahlarda senin ışığın artık söndü. Kalbimde artık senden sonsuza kadar ışığını karanlıklara gömdü.

Kırmızı sana çok yakışırdı. Mavi de gözlerine. Ayrılık düştü sözlerine düşündüm seni de kırmızıyı da maviyi de kırmızı gülde mavi gökyüzünde güzel artık benim için. Kalan bir damla değerinde uçan martılarla gitti. Bitmez bitemez diyordun bitti bak sonsuza kadar bitti.

Yalan olduğunu biliyordum her şeyin ama seni seviyordum. Bilerek değmeyen bir kişiyi sevmek. Yalan ülkesindeki yalancı prensin yalan gözyaşlarına inanmak gibiymiş. Yalanlardan kurtuldum en güzeli de senin yalanlarından kurtuldum. Sevmek anlamsız senin için benim içinde sen anlamsızsın.

Akşamları seni seviyordum. Uyku nedir bilmiyordum. Sabahları gerçekleri biliyordum. Her gün kahroluyordum. Artık uyku var sen yoksun. Gerçekler var senin hiç bir şeyin yok. Ayrılmamız sana iyi gelecek senden daha çokta bana.

 Kapak Ayrılık Sözleri

Hayat bir gün o da sen olmadığın gün.

Sevmiştim seni ama ben geçen sene ki martıyı attığım simidi de sevmiştim.

Sensiz nefes alamam demiştim asıl o zaman ben seni yemiştim.

Giderek seni daha fazla seviyordum fazla gitmişim.

Sene değer verdim ama sen bana geri verdin.

Sana gülüm dedim ama sen sen değerini bilmedin. Gül soldu sen yok oldun.

Hayat bir gün o da sevdiğim gündü. O gün dündü.

Kalbimi kırmasaydın ben kafamı kıracaktım. Kalbimizi kırdırdık ama kafamız sağlam kaldı. O kafada artık sen yoksun kalbimin kırıklarından da ne yazık ki sızdın.

Artık ayrıldık. Sen yoluna ben yoluma. Söylenecek çok laf var ama bu gider senin çok zoruna.

Nazın aşık usandırırdı. Sen fazla naz yaptın beni usandırmadın beni bıktırdın. Ben senin senin yüzünden her gün fıttırdım. Sen benim arkamdan her gün artık gözyaşı akıtırsın.

Yaşama senin için güzel benim içinse her gün kötüydü. Benim içinse artık iyi sen alırsın havayı kırarsın beni düşünerek her gün kafayı.

Kalbimden attım seni, düşlerimden attım. Çöplüğe atmadım evine dönüşün bari kolay olmasın.

Adını taşlara yazdım. Yazdığım yerde kaldı.

Adına şiir yazdım. Kalbimin içine attım. Yerini yadırgadın. Dış kapıya çıkardım.

Her hafta sana gül aldım. Sen güllerin altında kaldın.

Konuşurken sana sevgilim derdin. Artık başkasına dersin adıma her ağzına aldığında kafayı yersin.

Ayrıca kapak sözler konumuzu incelemek için hemen cokguzelsozler.org/kapak-sozler/ bağlantımıza tıkla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir