Aşk ile ilgili sözler

Sevgiliye Aşk Mesajları

Aşk ile ilgili güzel sözler sevdiğinize verdiğiniz değerin bir parçasıdır. Eğer sizde birilerine değer veriyorsanız kendi hayatınızdan bile ön plandaysa bu kişi aşağıda söylenen aşk ile ilgili güzel sözler tam da sizin için diyebiliriz.

Çünkü burada aşk sözleri sadece söz olarak değil tüm duyguların kaleme dökülmesi ile yazılmıştır.

Aşk sözleri, aşık edici sözler, sevgiliye aşk sözleri, aşk mesajları, sevgiliye aşk mesajları, aşk nedir, nasıl aşık ederim, aşıkların sözleri, aşk felsefesi, aşk kelimeleri, aşk cümleleri

♥ Sessizlik en çok da sen yanımdayken acıtıyor beni. Sözlerin başka kapıların dünyalarını aralayan anahtar. Konuş.

♥ Ve biz seninle tarih boyu geç kalınmış aşkız, hiç vaktinde yetişemedik hayal kırıklıklarımızı taşıyan vapurun kalkışına..

♥ Yaşamın kaynağı sevgi ise, eğer sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç birşeyleri biri ile paylaşmaksa, paylaşmak

♥ Aşk; rahat rahat yetişip bindiğin vapura erken mi kaldık? demektir.

♥ Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte..

♥ Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum.

♥ Aşk sözleri

♥ Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

♥ Bir gün yanına geleceğim bir elimde gül bir elimde tabanca ile ya gülü alıp benim olursun ya tetiği çeker beni vurursun.

♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünk&

♥ Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim

♥ Sen benim Meleğim sin Senin için Besteledim hayatımızın Şarkısını Seninle bir ömür boyu giderim Korkmam Asla, Sana Güveniyorum Bu hayat Senin Bunu Unutma Sen Benimsin Seviyorum Seni Sonsuza Denk Kimse Giremez Aşkımızın Arasına..

♥ Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

♥ Seni Canımdan çok Seviyorum Seni Hayatla Paylaşamayacak kadar Kıskanıyorum Seni Helalim geleceğim Olduğun için Saklıyorum kendime içimde Yaşıyorum Seni Seviyorum bebeğim..

♥ Aşk sözleri

♥ Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

♥ Benim için bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

♥ Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmektir meziyet.

♥ Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

♥ Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

♥ Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

♥ Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem hergün yağmur yağardı.

♥ Körün ışığı, sağırın uğultuyu, toprağın suyu özlemesi gibi özledim seni.

♥ Bir muammadır AŞK. Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, AŞK.

♥ İnan her günün sabahı gözlerimde senin gözlerinin görme umudu olmasaydı sevgilim hiç uyanmazdımm.

♥ Sevgilisine sorar kız; beni ne kadar seviyorsun? Erkek, minik bir serçenin gözyaşı kadar seviyorum. der.. Kız, o kadar az mı seviyorsun? der.. Erkek, serçeler gözyaşı dö

♥ Aşk sevipte kavuşamamaktır. Eğer kavuşursan bir süre sonra o duyguları yitirdiğini göreceksin..

♥ Sizin dediğiniz aşk; ayakta başlayıp yatakta biten.. Bizim bildiğimiz aşk; yürekte başlayıp mezarda biten.

♥ Gülmek icin mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır. Sakın ağlayayım deme, belki bir yerde bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

♥ Aşk trafik lambaları gibidir. Yeşil ışıkta geçecek kadar aşık olursun. Ama sarıda hep bir engele takılma ihtimali için hazırlıklı olursun. Kırmızı ışık yandığında ise aniden duracak k

♥ Ey gönül.. Aşkı arama.. İnan ki ararken kaybolursun.. Bulduğunda ya veli yada deli olursun.

♥ Ben seninle bir çay bahçesinde çay içme ihtimaline aşık oldum ben seninle ıslanmiş kaldırımlarda yürüme ihtimaline aşık oldum ben senin beni sevebilme ihtimali

♥ Adını aynalara yazamadım sinirden kırarım diye adını duvarlara yazamadım zalimin biri boyar diye adını kalbime bile yazamadım ben ölünce organlarım bağışlanırda sen başkasının olursun diy

♥ Bir gün yanına geleceğim. Bir elimde silah, bir elimde gül, ya o gülü alır benimle olursun, ya o silahı alıp beni vurursun.

♥ İnsan hiçbir zaman aşık olmamalı ki hayatını yaşasın.

♥ Anayasamızın 269. maddesine göre seni tutukluyorum kalbime kilitliyorum sakın kaçmaya çalışma çünkü seni seviyorum.

♥ Senin kıymet verdiğin kişi eğer senin kıymetini bilmiyorsa, bırak kendi değeriyle kalsın.

♥ Benden aşkı tarif etmemi beklemeyin. Çünkü edemem. Aşk tarif edilemez muhteşem bir duygudur.

♥ Aşk sen, aşk ben, aşk özlem, aşk acı, aşk ölüm demek. Aşk, her an düşünmek demek. Ben aşkın uğruna ölümü göze aldım. Aşkın ne yeri ne zamanı ne de yaşı

♥ Başka birinin yanında uyanıyorsun diye değil bu halim.. Sana benzeyecek bir kızım olmayacak diye bu haldeyim.

♥ Aşk insanın hayatı boyunca yaşamadığı ilk defa yaşanılan bir duygudur. Bu eğer birine aşıksan sevdiğini gördüğünde kalbinde bir heyecan basar.

♥ Seven çeker acısını sevmeyen ne bilsin. Bana aşktan söz etme sevmek kim sen kimsin.

♥ Beni sevecek kadar deliysen, Hak edecek kadar mertsen, Yalan söylemeyecek kadar şerefliysen, Bende uğruna ölecek kadar yürekliyim!

♥ Aşık olupta onun acısını çekene sorun aşk nedir? diye, aşkı boş sözlerle tarif edemezsiniz! Kalbin acı çekiyorsa anlarsın ancak aşkı..

♥ Bazen rüyalarımda seni görüyorum, O zaman sana aşık olduğumu anlıyorum, Sana deliler gibi aşık oluyorum, Söylemek istiyorum ama söyleyemiyorum.

♥ Bir kişiyi sevmek kolaydır, vazgeçmek zordur.

♥ Seni seviyorum, fakat aklımla veya kalbimle değil. Olur ya akıl unutur, kalp durur. Bu yüzden seni ruhumla seviyorum. O ne unutur ne de durur.

♥ Bazı Aşklar okyanus gibidir. Görmesemde sonun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesemde biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek… Be

♥ Ya sevecek kadar yaklaş yada öldürecek kadar uzaklaş.. İki kör tanıyorum biri senden başkasını görmeyen ben, diğeri beni görmeyen sen.

♥ Aşk dilin olupta konuşamamak, kulağın olupta duyamamak, ölüpte yerinden kalkmaktır.

♥ Bir gün bana soracaksın: Ben mi? yoksa Hayat mı? diye, ben de hayat diceyeceğim. Bana küsüp gideceksin, ama hiçbir zaman bilmiyeceksin ki sen benim hayatım’dın.

♥ Aşkı tarif edemez kimse sadece yaşanarak öğrenilir.

♥ Tek bir bedduam var; “Sarıldığın her insanda beni hatırla”

♥ Aşık olmam derken.. Gülüşün rezil etti beni..

♥ Evet aşk kelimelere sığmaz anlatmak mümkün değildir. Ama hadi yaşayamıyorsan bunu nasıl anlıycaksın o zaman sözlerde olmasa yani dayanılmaz bu hayata çok teşekkür ediyoru

♥ Aşk onunla benim baş harflerimiz demek. Aşk onunla benim fotoğraflarımız demek. Aşk onu düşündüğüm geceler, onu özlediğim her saniye demek. Aşk onu her gördüğ&uum

♥ Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni gördü başksına bakar mı..

♥ Bedenim kalbime ne kadar muhtaç ise kalbimde sana o kadar muhtaçtır sevgilim.

♥ Sevmek o kadar güzel ki ama her zaman güzel değildir. Çünkü; aşk her zaman gerçek olmuyor.

♥ Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır.

♥ Herkes aşkını bilmeli görmeli sevmeli ki hayat aşk olsa herkes uçsa göklere çıksa dünyanın en güzel kraliçesi gelsede beni yine seni bulur seni severim.&nbs

♥ Heyecanla yenilikler keşfediyorum kendimde. Aklımda dolanan bir sen varsın sevdiğim. Tacı sana verdim, kraliçesin gönlümde. İsmiyle uyandığım bir sen varsın sevdiğim. Canıma can ka

♥ Eskiden karanlıktan korkar yağmurdan ürperirdim. Şimdi karanlıklar sırdaşım yağmurlar gözyaşım oldu..

♥ Aşk dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır.

♥ Ne geçmişe saplanıp kalacaksın, ne geleceğin düşlerini kuracaksın.. Ömür dediğin şu andır onu da hakettiğin gibi yaşayacaksın!

♥ Artık günlerim günlerden uzun, gecelerim gecelerden yalnız. Seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım, Her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım. Yalnız senin yoklu Aşk ile ilgili sözler

♥ Bir insana değerinden faza değer verirsen ye onu kaybedersin ya kendini mahvedersin. Aşk ile ilgili sözler

♥ Çakallar olsa ne yazar! Ya ölümüne severiz, yada tek kalemde sileriz! Tarihi biz yazdık.. Tarihtende biz sileriz.

♥ Sevmek seviyorum demek değil, yüreğinde hissetmektir. Ve aşk yanında olanı sevmek değil, bazen gelmeyecek birini beklemektir.

♥ Onu her gördüğümde elim ayağım birbirine dolanıyor, kalbim yerinden fırlayacak gibi oluyor, onu çok seviyorum ona karşı hissettiklerimi kağıtlara dökmeye kalksam dün

♥ Eğer bir insan bir insanın mutluluğunu isterse fedakârlık yapar. Eğer ben yanında olmadan mutluysan hadi git çünkü sen mutlu olunca bende mutlu olacağım.

♥ oguzelsoz

♥ Aşk; Kaçmaktan çok kovalamayı, görmekten çok düşlemeyi, sevmekten çok özlemeyi sever ve AŞK öyle haindir ki nerede imkansız var onu seçer.

♥ Yükledim huzuru bomboş vagonlara.. Ben iyi bir makinist olamadım belki hayatta ama sonuçta değerli bir yolcu ağırladım gönül istasyonumda..

♥ Hiçbir kadın… Rakının suyu aradığı kadar. Biranın fıstığı istediği kadar. Sigaranın çakmağı istediği kadar. ”Seni Sevemez”

♥ Aşk yalan değil zaten aşık olduğunu ilk görüşte anlıyorsun işte benim hayatım aşkım diyorsun illa da sözlere göre hareket edersen aşkı biraz zor anlarsın o sana özel olur o

♥ İmkânsızlıkları yaşamak mıdır sevmek, Yoksa severken imkânsız mıdır yaşayabilmek? Zor mudur gözlerine bakarken sevgiyi görmek, Yoksa sevgi midir gözlerindeki tek ger&cced

♥ Sevgilinin ismini eline koluna yazarak aşk olmaz o kişiyi çok seviyorsan kalbine kazımalısın o zaman aşk olur senin için.

♥ Aşk bazen beklemeyi sabretmeyi öğretiyor. Ama aşk bunları bana öğretmedi bekleyemiyorum gel artık.

♥ Kaybettiklerine üzülme demekki değerini bilmiyor. Kazandıklarına sevinme onlarda bir gün gidiyor.

♥ Bir gün yanına geleceğim bir elimde gül bir elimde tabanca ile ya gülü alıp benim olursun ya tetiği çeker beni vurursun.

♥ Kalbimdeki aşka dudaklarımdaki gülüşe akşam akan göz yaşlarıma ancak sen layıksın çünkü sen benim için özelsin aşkım.

♥ Yağmur olsan binlerce damla arasından bulur tutardım seni. Çünkü korkarım; toprak aldığını vermiyor geri.

♥ “Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var.

♥ Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrıIığı var bir de gözyaşı…

♥ Her yüreğin harcı değildir dokunmadan sevmek.

♥ Mutlu olmak kimin umrunda, sen yanımda oI yeter.

♥ Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden..Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem..(Özdemir Asaf)

♥ İkimizin hayali de aynıysa ortak bir yerde buluşmanın zamanı gelmiş demektir. Mesela sen ve ben aynı hayatta?

♥ Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

♥ Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

♥ Yağmur başladı…Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…

♥ Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.

♥ Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak. (Can Yücel)

♥ Bir insan aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir… ama; anlayana işte…

♥ Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın. (Bob Marley)

♥ Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm..

♥ “Açık çay içerdi hep,demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, Öyle derdi…” (Cemal Süreya)

♥ “Merhaba sevdiğim; ben o sevmediğin. Bugünde mi geçmedim aklının kıyılarından?” (Ümit Yaşar Oğuzcan)

♥ Aklımda işin yok! Durup durup aklıma gelme…Yanıma gel, Mevzu KALBİMDE!

♥ Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. (Mevlana)

♥ Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte, ondan öteye gidemedik.…

♥ Kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek? Bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

♥ Onunla kavga etmeyi, başkasıyla gülmeye değişmem.

♥ “Yan yana” ayrı yazılır, biz hep “sımsıkı” olalım.

♥ Aşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma Aşık olurdun… (Elif Şafak)

♥ Biz seninle bir salkımın iki aşık üzümüyken, Başka şişelerden şarap olmuşuz, Başka hayatlarda harap olmuşuz.. Biz seninle bir denizin iki aşık balığı iken, Başka sularda yüzüp durmuşuz, Başka kıyılara vurmuşuz..

♥ Annem yaşı ilerledikçe elim kolum ağrıyo diyor, ah be annem benim yaşım kaç ki hergün sol yanım ağrıyor..

♥ Aşk, sakızdan çıkan sözler kadar basit olmaya devam ettikçe, insanlar da onu çiğneyip tükürmeye devam edecekIer.

Hayatınızda biri mi var? Peki bu kişiyi gerçekten seviyormusunuz yada evet ömrümün sonuna kadar seveceğim kişi bu diyebiliyormusunuz. Yoksa siz de sırıl sıklam aşıkmısınız?

Aşık olduğunuz kişiyi etkilemek istiyorsanız ona belirli zamanlarda süprizler yapmalısınız, bu süprizler ile ona ne kadar aşık olduğunuzu hissedirebilirsiniz. Örneğin, küçük kalp şeklinde renkli kağıtlar yapın ve içerisine bir birinden güzel aşk sözleri yazıp ona mektup şeklinde gönderin.. Mektubu açtığında her gün bir tanesini okumasını isteyin.. Ancak her gün okumadan önce mutlaka bir dilek tutmasını ve en sevdiği kişileri aklından geçirmesini söyleyin.. Peki dilek gerçekleşicek mi dersiniz belki hayır gerçekleşmeyecek ancak emin olun gün boyunca bir mutluluk saracak etrafını zaten onun da mutlu olmaya ihtiyacı var değil mi..

Sevdiğiniz, hoşlandığınız kişi sizi henüz bilmiyor mu, ona nasıl açılmayı düşünüyorsunuz? Doğum günü, en sevdiği tatlı ne ? Bunların hiç birini bilmiyorsanız işiniz biraz zor demeyeceğim size burada birkaç ipucu vermeye çalışayım. Eğer sevdiğiniz kişinin herhangi bir zevkini bilmiyorsanız genelde maçı orta sahada oynamanız gerekir. Ama öncesinde mutlaka sevgilisinin olup olmadığını öğrenmelisiniz bir şekilde yoksa buradaki sorumluluk bizlerde değil. Sevdiğiniz kişinin çalıştığı yeri öğrenin ve ona aralıksız 1 hafta boyunca çeşitli çiçekler gönderin, çok pahalı olmasına gerek yok ama çok ucuzda olmasın mümkünse.. Çiçekleri yollarken not olarak güzel aşk sözleri yazın ve gönderici olarak da Senin bilmediğin çok sevenin.. gibi birkaç gün gizli hayran olarak takılın. 3 ve 4 kez çiçek yolladığınızda artık isim verebilirsiniz hatta sosyal medya hesabınızın linkini bile gönderebilirsiniz. Aşk ile ilgili sözler

Dünya üzerindeki en güzel duygudur AŞK.. Eğer aşıksanız ne başkasını görür gözünüz ne de para satın alabilir duygunuzu. (Para aşkı hariç) Hayatın en zor anlarında, en bittim tükendim dediğiniz anlarda ansızın girer o aklınıza ve onun için mücadele etmeye başlarsınız sonrasında bakarsınız ki hayat onunla çok daha güzel.. Sevdiğinizi kıskanırsınız hatta öyleki aldığınız çiçeğe bakışını bile kıskanırsınız bazen.. Aşk öyle bir duygudur ki avucunuzdaki kuş misali olmanız gerekir ne onu çok sıkmalısınız ne de çok gevşetip umursamamazlık yapma lüksünüz yoktur. Çok sıkarsanız boğarsınız, umursamazsanız elinizden uçup gider.. Aşk ile ilgili sözler

Umarım hayatınıza anlam veren o eşsiz kişiyi bulmuşsunuzdur ve bir ömür boyu efsanelere konu olacak şekilde mutlu bir hayat geçirirsiniz.

Çıkma teklifi sözleri içeriğimize göz atmak ister misin? Hemen cokguzelsozler.org/cikma-teklifi-sozleri/ bağlantımıza tıkla!

Aşk ile ilgili sözler” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir